تلویزیون های سونی یکی از محصولات ارزنده از این شرکت است. شرکت سونی یکی از تولیدکنندگان قدرتمند در عرصه فناوری و محصولات الکترونیکی می باشد. این شرکت توانسته است با تولید انواع دستگاه های صوتی و تصویری در کیفیت های عالی ممتاز و همچنین ارائه خدمات پس از فروش ،گوی موفقیت را از رقیبان خود برباید. از جمله خدمات پس از فروش خاص و استثنایی آن در زمینه تلویزیون سونی می باشد.

ارائه انواع خدمات پس از فروش

نمایندگی محصولات سونی با ارائهٔ انواع خدمات پس از فروش برای تکمیل هرچه بیشتر و رضایت مشتریان می کوشد، از جمله این خدمات پس از فروش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-پشتیبانی آنلاین

-به روز رسانی نرم افزار ها

-تعمیرات و رفع نواقص فنی

-گارانتی و ضمانت نامه

مشتریان و خریداران محترم می توانند برای حل مشکلات مربوط به محصولات سونی از خدمات مشاوره ای و آنلاین و در صورت لزوم از به روز رسانی نرم افزار ها بهره مند گردند.

خدمات پس از فروش تلویزیون های سونی

نمایندگی تلویزیون سونی در دو بخش مجزای تعمیرات و خدمات پس از فروش آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

ویژگی های خاص ساختاری و ظرافت اجزای نرم افزاری و سخت افزاری تلویزیون سونی موجب آن گشته است که نمایندگی های خدمات پس از فروش جهت رفاه حال مشتریان محترم، تیمی متشکل از زبده ترین کارشناسان و متخصصان سخت افزاری و نرم افزاری را گرد هم آورد تا با بررسی دقیق و ارائه راهکار های مناسب و با بهره مندی از بهترین امکانات و ابزار آلات مناسب در کوتاه ترین زمان به حل مشکلات اعم از ترمیم، تعویض و تعمیر انواع تلویزیون های سونی با بالاترین کیفیت بپردازند. تعمیرات تلوزیون سونی

 تلویزیون های سونی به علت داشتن کیفیتی ممتاز و همچنین محبوبیتی بی نظیر در میان مشتریان دارای معتبر ترین گارانتی برای تضمین کیفیت محصول می باشد. نمایندگی تلویزیون های سونی با اعطای ۲ الی ۱۸ ماه ضمانت و همچنین ۵ سال خدمات پس از فروش تلوزیون سونی به صورت رایگان به مشتریان محترم ،نمایان کننده ارزش این گارانتی نیز می باشند.

Services4

ارائه خدمات پس از فروش تلویزیون سونی در محل

از جمله خدمات ارائه شده برای رضایت و آسایش خاطر مشتریان سرویس و تعمیر تلویزیون سونی در محل می باشد. پس از درخواست مشتریان، کادر فنی و متخصص در این حوزه جهت تعمیر تلویزیون های سونی به محل اعزام شده و عملیات مورد نظر جهت تعمیر و راه اندازی دوباره محصول را انجام می دهند.  نمایندگی سونی