میدان جمهوری - خیابان جمهوری ساختمان آلومینیوم پلاک 425 شنبه الی چهارشنبه 18 - 9 پنج شنبه 15 - 9 66728819 ( خط ویژه )
شماره تلفن : 66728819

مختصری درباره شرکت

برای آگاهی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات محصولات سونی در ایران ادامه این متن را مطالعه نمایید. ما با بهره گیری از متخصصین این عرصه همه خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات محصولات سونی را به شما عزیزان ارائه می دهیم.

نمایندگی تعمیرات محصولات سونی

نمایندگی تعمیرات محصولات سونی با استفاده از پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است، اگر از طرفداران این برند هستید و دستگاه شما با مشکلاتی روبرو شده است با مشاوران این مرکز تماس حاصل نمایید و از آن ها راهنمایی بخواهید، اگر رفع مشکل ایجاد شده نیاز به مراجعه حضوری داشته باشد کارشناسان در اسرع وقت خود را به منزل یا محل کار شما رسانده و مراحل تعمیر و تعویض قطعات را انجام می دهند.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات محصولات سونی

از ویژگی های برتر این نمایندگی توجه به اصل مشتری مداری ست که باعث می شود تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت مشتری به کار بگیرد. همه مراحل تعمیر طبق استانداردهای تعیین شده جهانی پیش می رود که این موضوع از نقاط قوت نمایندگی به شمار می آید. در کنار همه این ها کارشناسان هنگام مراجعه دستگاهی که دچار مشکل شده است را بررسی و هزینه و مراحلی که باید برای تعمیر آن طی شود را به مشتری اعلام می کنند، همچنین تمام تلاش خود را در جهت کاهش هزینه ها به کار می بندند.

تیم متخصص نمایندگی تعمیرات محصولات سونی

کارشناسان فعال در نمایندگی سونی در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری به طور حرفه ای آموزش دیده اند و اطلاعات آن ها همزمان با متدهای روز دنیا ارتقا می یابد، در همین راستا می توانند بهترین عملکرد را در خصوص تعمیر محصولات داشته باشند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات محصولات سونی

در این بخش به برخی از مزیت های استفاده از خدمات نمایندگی در جهت تعمیر محصولات اشاره می شود:

  1. صرف هزینه های کمتر
  2. بهره گیری از کارشناسان دارای مهارت
  3. جایگزین کردن قطعات اصل
  4. پیش رفتن سریع روند تعمیرات
  5. تست دستگاه پس از اتمام تعمیرات مورد نیاز
  6. از بین نرفتن گارانتی و ضمانت محصول

در پایان توصیه می شود در صورت خرابی هر کدام از دستگاه های برند سونی با مجموعه ما که نمایندگی رسمی سونی در ایران است تماس حاصل نمایید.

تاریخچه فعالیت های شرکت

1384

تعمیرات تلویزیون

نمایندگی تعمیرات سونی مفتخر است فعالیت خود را از تعمیر تلویزیون شروع کرده و با کادر نیروی فنی، و مجرب توانسته رضایت شما مشتریان گرامی را جلب نماید.

تعمیرات لپ تاپ، مانیتور و سینمای خانوادگی

همچنین با کارد مجرب خود، پیشتازانه به سمت پیشرفت رفته و تعمیرات لپ تاپ، مانیتور و سینمای خانوادگی را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

تعمیرات تبلت، موبایل ودوربین

این مرکز پس از جلب اعتماد مشتریان و کاربران اینترنتی خود، به زودی تعمیرات تبلت، موبایل و دوربین را نیز شروع کرده و بار دیگر نتیجه رضایت بخشی را از مشتریان خود کسب کرد.

تعمیرات پروژکتور، blu-ray و DVDPlayer

مرکز نمایندگی تعمیرات سونی پس از جلب رضایت مشتریان و کاربران خود شروع به فعالیت در دیگر محصولات نمود.
و همچنین تمام تلاش و اقدامات لازم خود را برای رضایت مندی شما مشتریان و کاربران گرامی به عمل می آورد.
شما می توانید با استفاده از لینک مقابل، کاتالوگ کامل خدمات و پروژه های شرکت را داناود نمایید.
دانلود کاتالوگ شرکت