میدان جمهوری - خیابان جمهوری ساختمان آلومینیوم پلاک 425 شنبه الی چهارشنبه 18 - 9 پنج شنبه 15 - 9 66728819 ( خط ویژه )
شماره تلفن : 66728819

درباره کمپانی و برند سونی بیشتر بدانید

اگر می خواهید درباره برند سونی و طریقه شکل گیری آن بیشتر بدانید ادامه مقاله را مطالعه نمایید. شرکت سونی محصولات بسیاری را به بازار عرضه کرده ست که همه آن ها با استقبال بسیار زیادی از طرف علاقه مندان این برند روبرو شده است. در ادامه راجع به تاریخچه برند سونی توضیحات بیشتری ارائه می شود.

درباره برند سونی

کمپانی سونی در جایگاه برترین شرکت های تکنولوژی دنیا جای گرفته ست و رتبه دهم را به خود اختصاص داده، این شرکت به عنوان یک شرکت ژاپنی شناخته می شود و دفتر اصلی آن در توکیو قرار دارد. شرکت سونی زیر مجموعه های زیادی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سونی پیکچرز
  2. سونی موزیک
  3. سونی موبایل
  4. بخش سرگرمی

ایبوکا و موریتا از پایه گذاران شرکت سونی هستند که در ادامه راجع به آن ها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

داستان برند سونی و نحوه شکل گیری آن

ایبوکا از اولین پایه گذاران برند سونی بود که در سال ۱۹۴۵ گام های اول خود را برای تاسیس این کمپانی برداشت، او یک ساختمان قدیمی که با خمپاره های جنگی آسیب دیده بود را انتخاب کرده و کار خود را در توکیو استارت زد، در ابتدای کار ۸ نفر با او همکاری می کردند که همه آن ها تیم سونی را تشکیل می دادند. در ماه اکتبر سال ۱۹۴۵ ایبوکا شرکت جدیدی با نام موسسه تحقیقات ارتباطات توکیو به ثبت رساند و کار خود را با این نام ادامه داد. ایبوکا حقوق کارمندانش را از جیب خودش پرداخت می کرد و دیگر پس انداز زیادی برای او باقی نمانده بود، آن زمان همه به دنبال راهی برای ساخت کشور خود بودند اما هیچ کس برنامه دقیقی برای این کار نداشت.

اولین گام موفقیت برند سونی

سونی در زمان جنگ جهانی دوم اولین گام موفقیت آمیز خود را برداشت و اقدام به تعمیر رادیوهای آسیب دیده در طول جنگ کرد و امکاناتی برای دریافت امواج را در داخل آن ها تعبیه کرد. در این سال ها مردم مشتاقانه به دنیال وسیله ای بودند که بتوانند اخبار روز را دنبال کنند که این رادیوها توانستند به سرعت جای خود را میان آن ها باز کنند. موریتا نیز از دوستان ایبوکا بود که در راستای این جریان به او نزدیک شد و به مرور محصولات پیشرفته تری را تولید و به بازار عرضه کردند. امروزه برند سونی از برترین برندهای روز دنیاست که محصولات متنوعی را به بازار ارائه می دهد.

با سلام بله یکی از خدمات برجسته ما تعمیرات در منزل است.

بله جهت ذریافت اخرین قیمت ها می توانید با ما تماس بگیرید

بستگی به مدل تلوزیون شما دارد . با کارشناسان ما تماس بگیرید