میدان جمهوری - خیابان جمهوری ساختمان آلومینیوم پلاک 425 شنبه الی چهارشنبه 18 - 9 پنج شنبه 15 - 9 66728819 ( خط ویژه )
شماره تلفن : 66728819

تعمیرات نمایندگی

شرکت سونی از سال ها پیش است که تولیدات خود را به صورت گسترده در بازار کار شروع کرده است و روز به روز در حال ارتقا و بالا بردن کیفیت محصولات خود می باشد . این شرکت در بسیاری از زمینه ها به تولید محصولات خود پرداخته است . که مصرف کنندگان ان در همه ی رده های سنی می باشند . بسیاری از افراد پس از خریداری یکی از وسیله های خود با مارک سونی پس از مدتی به قدری رضایت کامل در مورد این محصول دارند که برای خریدن بقیه وسایل مورد نیاز خود باز هم از برند کمپانی سونی استفاده می کنند و وسایل مورد نیاز منزل و یا اداره ، موسسه ، شرکت خود را از این مارک استفاده می کنند . ما در نمایندگی دوربین های فیلمبرداری سونی به تعمیرات وسیله های سونی می پردازیم و با افرادی که در این نمایندگی کار می کنیم تجربه ی طولانی در این زمینه دارند .

نمایندگی های سونی

نمایندگی ما جزو یکی از هزاران نمایندگی در سطح کشور می باشد و طی این سال ها بسیاری از افراد بوده اند که برای تعمیر وسایل خود به ما مراجعه کرده اند  ، ما در نمایندگی تعمیرات دوربین های فیلمبرداری سونی به دلیل بالا بودن سطح تجربه و فعالیت همکارانمان تا به حال توانسته ایم هزاران وسیله ی مورد استفاده ی افراد را تعمیر نماییم و صحیح و سالم به ان ها تحویل دهیم . شرکت سونی به دلیل بالا بودن کیفیت محصولاتش و استقبال بی نظیر مردم در این زمینه  با شرکت هایی به عنوان نمایندگی همکاری دارد که بتوانند به عنوان نماینده ی سونی محصولات ان را پس از ایجاد مشکل درست کنند و صحیح و سالم تحویل مشتری بدهند . در نمایندگی ما رضایت مشتری برایمان از هر چیزی مهم تر است و سعی بر این داریم که کارهای خود را کامل و بدون نقص تحویل مشتری بدهیم .

دوربین فیلمبرداری سونی

ثبت خاطرات توسط عکس و فیلم یکی از راه هایی است که در نسل جدید کاربرد بسیار یافت است و طرفداران بالایی دارد . امروزه اکثر افراد دارای گوشی های دوربین دار می باشند و می توانند حتی یا گوشی همراه خود هم بهترین لحظات خود را به صورت تصویری ثبت نمایند . گوشی هایی که در بازار وجود دارد انواع مختلفی دارند و دوربین هایی که مردم عزیز از ان ها استفاده می کنند و این دوربین بر روی گوشی ان ها وجود دارد دارای کیفیت متفاوت می باشد . همه ی این ها به عرضتان رساندیم تااین را بگوییم که عکس ها و فیلم هایی که خودمان ثبت می کنیم با هم متفاوت می باشند و کیفیت فیلم ها و عکس ها براساس کیفیت دوربین تعیین می شود . دوربین های فیلمبرداری سونی که جزو با کیفیت ترین دوربین ها می باشد می تواند چنان فیلمی را بردارد که هنگام تماشای فیلم گویی در ان جا حضور داشته اید . به هنگام فیلمبرداری نور پردازی و شکار لحظه ها و صحنه های خاص بسیار مهم می باشد و اگر اهل فیلمبرداری هستید و یا به تحصیل در ان رشته می پردازید حتما می دانید که انتخاب یک دوربین عالی و با لنز پر قدرت چقدر اهمیت دارد و می تواند کیفیت کارتان را ارتقا دهد . همچنین بسیاری از اتلیه ها سعی بر این دارند که از به روزترین و کارامد ترین دوربین فیلمبرداری استفاده نمایند تا بتوانند بهترین کار را به مشتری خود تحویل دهند . ما در نمایندگی  سونی کارمندان مخصوصه تعمیرات دوربین های فیلمبرداری سونی را داریم که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند . این را هم باید به عرضتان برسانیم که نمایندگی تعمیرات دوربین های فیلمبرداری سونی در همه ی زمینه های محصولات سونی فعالیت دارد .