میدان جمهوری - خیابان جمهوری ساختمان آلومینیوم پلاک 425 شنبه الی چهارشنبه 18 - 9 پنج شنبه 15 - 9 66728819 ( خط ویژه )
شماره تلفن : 66728819

مصارف تبلت در جوامع امروز

امروزه ی در بین مردم تبلت جایگاه خاصی پیدا کرده است و خیلی از افراد به جای گوشی موبایل و لپ تاب از تبلت استفاده می کنند و یا تبلت را به عنوان وسیله ی کمکی در کنار خود دارند و نمایندگی تعمیرات تبلت سونی با  اشراف به این موضوع آماده خدمت رسانی در خصوص خرابی ها و رفع عیوب تبلت سونی شما است.

ما در اینجا به معرفی تبلت های سونی و اینکه در صورت بروز مشکل چگونه بتوانید مشکل خود را حل نمایید می پردازیم . نمایندگی تعمیرات سونی

 

download (3)

نمایندگی تعمیرات تبلت سونی آماده ی خدمت رسانی به مصرف کنندگان خود می باشد .

این شرکت با برند معروف و مشهوری که دارد توانسته است محبوبیت بسیاری را در بین کاربران خود داشته باشد . نمایندگی تعمیرات تبلت سونی سعی بر این دارد که خدمات گسترده ی خود را در اختیار مصرف کنندگان سونی قرار دهد و اگر در استفاده از محصولات ان برایتان مشکلی پیش امد می توانید با مراجعه به نمایندگی های سونی که یکی از ان ها شرکت ما می باشد مشکل خود را برطرف نمایید .واحد تعمیرات لپ تاپ سونی

خدمات نمایندگی تعمیرات تبلت سونی

در نمایندگی تعمیرات تبلت سونی ما یکنواختی ها را آسان کردیم.

شاید اگر تبلت خود را که دچار مشکل شده است به فروشگاه های موجود در بازار ببرید تا برایتان تعمیر نمایند هزینه ی زیادی را از شما دریافت کنند و اصلا تعمیر ان تبلت از نظر اقتصادی برایتان به صرفه نباشد.

بسیاری از افراد بوده اند که دچار چنین مشکلی شده اند و با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تبلت سونی و یا با ارتباط تلفنی توانسته اند مشکل خود را برطرف نمایند شما می توانید جزو این افراد باشید .

 

download (4)

اگر در منزلتان نشسته اید و همان موقع متوجه شدید که دستگاه تبلت شما مشکلی پیدا کرده است و در شهری مثل تهران رفت و آمد به نمایندگی سونی برایتان دشوار است می توانید فقط با یک تماس مشکل خود را برطرف نمایید همانطور که بسیاری از افراد ساکن در این شهر روزانه اکثر کارهای خود را همینطور انجام می دهند .

پس از انکه با ما تماس گرفتید ما شما را به یکی از اپراتورهای خود در شرکت وصل می نماییم و شما می توانید مشکل دستگاه خود را به طور کامل برای ایشان شرح دهید اگر اپراتور و فردی که با شما صحبت می کند توانست به صورت تلفنی مشکل شما را برطرف نماید.

اگر خرابی دستگاه شما بیش از حد انتظار بود ما برای شما پیک موتوری شرکت را می فرستیم و شما می توانید تبلت خود را در جلوی درب منزل به پیک تحویل دهید تا ما در نمایندگی تعمیرات تبلت سونی بتوانیم حضورا مشکل را برطرف نماییم .واحد تعمیرات پروژکتور سونی

پس از درست کردن دستگاه ما مجددا با پیک وسیله ی شما را برایتان می فرستیم .

واحد تعمیرات مانیتور سونی

انواع تبلت های سونی

تبلت های Xperia Tablet S  با طراحی زیبا و خاص خود همانند یک مجله تا شده است و نسبت به تبلت های قبلی کمی باریک تر و طریف تر شده است .واحد تعمیرات تلوزیون سونی

این نوع تبلت یکی از دستگاه های رده بالا و با کیفیت عالی می باشد و مشخصاتی که دارد این موضوع را تایید می کند . چیپ این گوشی NVIDIA Tegra3 با پردازنده ی چهار هسته ای بوده و از نسخه ۰/۴ سیستم عامل اندروید استفاده می کند . صفحه نمایش ان ۴/۹ اینچی است . دارای پنل IPS می باشد و دقت ان ۱۲۸۰*۸۰۰ است .

 

images

علاوه بر همه ی این ها شرکت سونی یک باتری ۶۰۰۰ میلی امپری جهت تغذیه این تبلت در پشت ان قرار داده است.

نمایندگی تعمیرات تبلت سونی برای دارندگان محصولات سونی خدمات مفید و قابل قبولی را عرضه می کند طوری که اکثر مشتریان برای تعمیرات وسیله های خود به نمایندگی ما مراجعه می کنند و حل مشکل وسیله ی خود را از ما می خواهند .

وب سایت رسمی سونی