میدان جمهوری - خیابان جمهوری ساختمان آلومینیوم پلاک 425 شنبه الی چهارشنبه 18 - 9 پنج شنبه 15 - 9 66728819 ( خط ویژه )
شماره تلفن : 66728819

مصارف تبلت

امروزه ی در بین مردم تبلت جایگاه خاصی پیدا کرده است و خیلی از افراد به جای گوشی موبایل و لپ تاب از تبلت استفاده می کنند و یا تبلت را به عنوان وسیله ی کمکی در کنار خود دارند . ما در اینجا به معرفی تبلت های سونی و اینکه در صورت بروز مشکل چگونه بتوانید مشکل خود را حل نمایید می پردازیم . نمایندگی تعمیرات تبلت های سونی اماده ی خدمت رسانی به مصرف کنندگان خود می باشد .

کمپانی گسترده

این شرکت با برند معروف و مشهوری که دارد توانسته است محبوبیت بسیاری را در بین کاربران خود داشته باشد . نمایندگی ما سعی بر این دارد که خدمات گسترده ی خود را در اختیار مصرف کنندگان سونی قرار دهد و اگر در استفاده از محصولات ان برایتان مشکلی پیش امد می توانید با مراجعه به نمایندگی های سونی که یکی از ان ها شرکت ما می باشد مشکل خود را برطرف نمایید . شاید اگر تبلت خود را که دچار مشکل شده است به فروشکگاه های موجود در بازار ببرید تا برایتان تعمیر نمایند هزینه ی زیادی را از شما دریافت کنند و اصلا تعمیر ان تبلت از نظر اقتصادی برایتان به صرفه نباشد. بسیاری از افراد بوده اند که دچار چنین مشکلی شده اند و با مراجعه به نمایندگی تعمیرات تبلت های سونی و یا با ارتباط تلفنی توانسته اند مشکل خود را برطرف نمایند شما می توانید جزو این افراد باشید . اگر در منزلتان نشسته اید و همان موقع متوجه شدید که دستگاه تبلت شما مشکلی پیدا کرده است و در شهری مثل تهران رفت و امد به نمایندگی سونی برایتان دشوار است می توانید فقط با یک تماس مشکل خود را برطرف نمایید همانطور که بسیاری از افراد ساکن در این شهر روزانه اکثر کارهای خود را همینطور انجام می دهند . پس از انکه با ما تماس گرفتید ما شما را به یکی از اپراتورهای خود در شرکت وصل می نماییم و شما می توانید مشکل دستگاه خود را به طور کامل برای ایشان شرح دهید اگر اپراتور و فردی که با شما صحبت می کند توانست به صورت تلفنی مشکل شما را برطرف نماید که هیچ اما اگر خرابی دستگاه شما بیش از حد انتظار بود ما برای شما پیک موتوری شرکت را می فرستیم و شما می توانید تبلت خود را در جلوی درب منزل به پیک تحویل دهید و ان برای ما بیاورد تا ما بتوانیم حضورا مشکل را برطرف نماییم . پس از درست کردن دستگاه ما مجددا با پیک وسیله ی شما را برایتان می فرستیم .

انواع تبلت های سونی

تبلت های Xperia Tablet S  با طراحی زیبا و خاص خود همانند یک مجله تا شده است . و نسبت به تبلت های قبلی کمی باریک تر و طریف تر شده است . این نوع تبلت یکی از دستگاه های رده بالا و با کیفیت عالی می باشد و مشخصاتی که دارد این موضوع را تایید می کند . چیپ این گوشی NVIDIA Tegra3 با پردازنده ی چهار هسته ای بوده و از نسخه ۰/۴ سیستم عامل اندروید استفاده می کند . صفحه نمایش ان ۴/۹ اینچی است . دارای پنل IPS می باشد و دقت ان ۱۲۸۰*۸۰۰ است . علاوه بر همه ی این ها شرکت سونی یک باتری ۶۰۰۰ میلی امپری جهت تغذیه این تبلت در پشت ان قرار داده است .

نمایندگی تعمیرات تبلت های  سونی برای دارندگان محصولات سونی خدمات مفید و قابل قبولی را عرضه می کند طوری که اکثر مشتریان برای تعمیرات وسیله های خود به نمایندگی ما مراجعه می کنند و حل مشکل وسیله ی خود را از ما می خواهند .