میدان جمهوری - خیابان جمهوری ساختمان آلومینیوم پلاک 425 شنبه الی چهارشنبه 18 - 9 پنج شنبه 15 - 9 66728819 ( خط ویژه )
شماره تلفن : 66728819

اشنایی با نمایندگی لپ تاپ سونی

 

ما به عنوان یکی از برترین و بزرگترین نمایندگی های تعمیرات لپ تاپ های سونی در سطح شهر قادر به تعمیرات تمامی تولیدات لپ تاب سونی هستیم و عزیزانی که از محصولات سونی استفاده می کنند می توانند با مراجعه به نمایندگی ما مشکل خود را برطرف نمایند . نمایندگی ما دارای کادر مجرب و با تجربه ای می باشد که تا به حال توانسته اند بیش از هزاران دستگاه لپ تاب را تعمیر کنند و مشکلاتی که شاید در نمایندگی های دیگر قابل حل نباشد ما در نمایندگی تعمیرات لپ تاب های سونی برایتان کاملا برطرف می نماییم . امروزه لپ تاب در بین مردم بسیار رواج یافته است و اکثر افراد برای انجام بسیاری از کارهای خود از لپ تاب استفاده می کنند .

شرکت سونی

 

شرکت سونی با توسعه ی تولیدات خود توانسته است در بین مردم محبوبیت خاصی داشته باشد . ما یکی از هزاران نمایندگی های سونی هستیم که در این شرکت محصولات سونی را با هرگونه خرابی و مشکل به صورت سالم تحویل مشتری می دهیم . اگر برای لپ تاب شما مشکلی پیش امد می توانید فقط با یک تماس ما را از مشکل خود مطلع سازید ما در اسرع وقت پیک های شرکت را برایتان می فرستیم تا دستگاه شما را تحویل بگیرند و برای ما بیاورند . ما طبق روال عادی دستگاه شما را به مسئولان تعمیر در نمایندگی تعمیرات لپ تاب های سونی تحویل می دهیم و پس از درست شدن دستگاه مجددا با پیک برایتان ارسال می کنیم و اگر شما از سالم بودن دستگاه خود اطمینان خاطر داشتید می توانید ما را از مطمئن بودن خود مطلع سازید . همین حالا برای تعمیرات لپ تاپ های سونی با مشاوران ما تماس بگیرید.

خدمات تعمیرات سونی

 

محصولات سونی به صورت گسترده در بازار عرضه می شود و بسیاری از افراد این محصولات را برای انجام کارهای خود انتخاب می کنند چون می دانند سونی برای مصرف کنندگانش بهترین محصولات را تولید می نماید . لپ تاب های سونی با ارم وایو وارد بازار می شوند و اگر در جایی دستگاهی با ارم وایو مشاهده کردید یعنی ان دستگاه متعلق به شرکت سونی می باشد .

در اینجا برخی از مشخصات لپ تاب های سونی را برایتان شرح می دهیم تا با محصولات ان بیشتر اشنا شوید .

لپ تاب های سونی VAIO Fit 15E برای مصرف کنندگان خود کاملا بهینه طراحی شده است . این لپ تاب ها را با ضخامت ۲۶ میلیمتری که دارند  نمی توان الترا بوک نامید اما ضخامتی که دارند نسبت به سخت افزار داخلی و درایو نوری داخل دستگاه منطقی می باشد . وزن ان ۷/۲ کیلوگرم می باشد که نسبت به محصولات مشابه ان زیاد است. اما به دلیل ان که این دستگاه به صورت مجزا می باشد نمی توان ان را غیر قابل حمل به شمار اورد و به راحتی قابل حمل می باشد .

بدنه ی سونی وایو فیت از نوعی پلاستیک بسیار مرغوب ساخته شده است و این جلد روی محصول در مقابل فشار و ضربه و یا هرگونه اسیب دیگر مقاومت بالایی از خود نشان می دهد .

این سری از لپ تاب های وایو در سه رنگ سفید ، مشکی و صورتی وارد باز می شود . تنها تفاوت ان ها با لپ تاب های سری قبل در این است که ان ها با کیبورد سفید و قاب مشکی تولید می شدند ولی در سری جدید بدنه و کیبورد در یک رنگ هستند و هیچ تفاوتی میان ان ها وجود ندارد .

در لپ تاب های سری VAIO Fit 15E تنوع و تفاوت پورت ها بسیار است ، این پورت ها دارای سرعت و کیفیت قابل ملاحظه ای هستند و همیشه به مشتریانش خودش را ثابت کرده است . از ابتکارات جدید به کار رفته در این سری از لپ تاب ها می توان به فناوری NFC یا ارتباط میدان نزدیک (NEAR Field Communicatin) می باشد که یکی از جدیدترین فناوری ها در زمینه ارتباط بی سیم می باشد . نمایندگی سونی با تلاش خود سعی بر این دارد که بتواند به تعمیرات لپ تاب های سونی به نحو احسنت بپردازد .

تعمیرات لپ تاپ های سونی خود را به ما بسپارید. وب سایت رسمی سونی