میدان جمهوری - خیابان جمهوری ساختمان آلومینیوم پلاک 425 شنبه الی چهارشنبه 18 - 9 پنج شنبه 15 - 9 66728819 ( خط ویژه )
شماره تلفن : 66728819

تعمیر مانیتور

نمایندگی تعمیرات مانیتورهای سونی سونی که شامل تعمیرات انواع محصولات سونی می باشد یکی دیگر از محصولاتی که می تواند برای مشتریان خود تعمیر کند مانیتور است . شاید افرادی برای انجام کارهای خود مانیتورهای زیبا و با دوام سونی را استفاده می کنند و گاها پیش می اید که پس از استفاده ی طولانی از از وسیله ها مشکلی جزئی در ان ها ایجاد شود . خرید وسایل سونی

اگر وسیله ای که شما خریداری کرده اید جزو محصولات سونی می باشد می توانید به نمایندگی ما که دارای کادر مجرب و پیشرفته می باشند مراجعه کنید و حل مشکل وسیله ی خود را از ما بخواهید . همکاران ما در نمایندگی تعمیرات مانیتورهای سونی با تجربه کاری فراوان توانسته اند تا به حال بالغ بر هزاران مانیتور را تعمیر کنند و رضایت مشتری را به دست اورند . شما هم اگر جزو افرادی هستید که از محصولات سونی استفاده می کنید می توانید در صورت بروز مشکل به نمایندگی سونی در تهران مراجعه فرمایید بدون انکه نیاز به رفت و امد داشته باشید می توانیم مشکل شما را یا به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری برطرف نماییم . شرکت سونی برای مشتریانش خدمات پس از فروش را در نظر گرفته است که همین تعمیرات شامل خدمات پس از فروش می باشد و شما می توانید پس از گذشت چند سال هم برای تعمیرات وسیله ی مصرفی خود که از شرکت سونی می باشد سری به نمایندگی ما بزنید و یا از ما بخواهید که پیک را به درب منزلتان بفرستیم و دیگر نیازی نباشد در ترافیک و شلوغی شهر جا به جا شوید . مانیتورهایی که شرکت سونی به بازار عرضه می کند دارای استحکام و پایداری بالایی هستند و بسیاری از افراد در محل کار خود و یا در منزل خود برای انجام کارهای کامپیوتری از ان استفاده می کنند . امروزه در شرکت های خصوصی و دولتی از مانیتورهای سونی استفاده ی بسیاری می شود این مانیتورها در اندازه های متفاوت می باشند و طوری طراحی شده اند که کسانی که می خواهند برای مدت طولانی مقابل ان باشند چشمانشان اذیت نشود .

مانیتورهای متنوع

مانیتور یکی از اجزای مهم کامپیوتر محسوب می شود . امروزه در انواع مختلفی در بازار وجود دارد مانند : فلترون، LCD و… براساس تحقیقات بدست امده مانیتورهای سونی در رده های بالایی در بازار هستند و بسیاری از افراد برای انجام کارهای خود از مانیتورهای سونی استفاده می کنند . اخیرا مانیتورهای سونی به دلیل بالا بودن قیمت خود خریداران کمتری پیدا کرده است . در حال حاضر تنها مانیتورهای موجود در بازار که برند سونی هستند SDM،X95K و… می باشد این مانیتورها ۱۹ اینچ هستند که ویژگی هایی چون وضوح تصویر ۱۰۲۴*۱۲۸۰ دارند . کسانی که می خواهند از مانیتورهای برند سونی استفاده کنند می توانند از این مدل استفاده نمایند و این را هم به عرضتان برسانیم که اکثر افرادی که در شرکت ها و ادارات می خواهند مانیتوری عالی و بدون دغدغه داشته باشند از مانیتورهایی که شرکت سونی تولید و وارد می کند استفاده می کنند و در طی نظر سنجی های حاصل رضایت بالایی از مشتریان را کسب کرده اند زیرا مانیتورهایی که شرکت سونی تولید می کند استقامت و دوام بالایی دارند که اکثر کاربران از این نظر راضی هستند . ما در نمایندگی تعمیرات مانیتورهای سونی این ابزارها را که برای خود شرکت سونی هستند اگر مشکلی داشته باشند تعمیر می نماییم.