میدان جمهوری - خیابان جمهوری ساختمان آلومینیوم پلاک 425 شنبه الی چهارشنبه 18 - 9 پنج شنبه 15 - 9 66728819 ( خط ویژه )
شماره تلفن : 66728819

کار با نمایندگی

نمایندگی تعمیرات دوربین عکاسی های سونی تا به امروز وسیله ی زیادی را که توسط شرکت سونی تولید شده اند ، تعمیر کرده است . هرساله افراد بسیاری در استفاده از محصولات سونی دچار مشکل می شوند و برای راه انداختن کار خود به نمایندگی ما مراجعه می کنند . شرکت سونی از همان ابتدا که شروع به فعالیت نمود بسیار پرکار و فعال بود و هرساله چندین محصول جدید را به بازار عرضه می کند .

توانایی نمایندگی در تعمیرات

ما در نمایندگی دوربین های عکاسی سونی قادر هستیم به روزترین و جدید ترین وسایل ها را هم تعمیر نماییم . اگر جزو افرادی هستید که از وسایل های سونی استفاده می کنید باید این را به عرضتان برسانم که اگر وسیله ی مورد استفاده ی شما دچار مشکلی شد می توانید اول به صورت تلفنی با ما در ارتباط باشید و مشکل دستگاه خود را با ما در میان بگذارید اگر نیازی به خود وسیله نبود و شما توانستید با راهنمایی ما نقص دستگاه خود را برطرف نمایید که هیچ . اما اگر نیاز به وجود خود دستگاه در نمایندگی باشد ما برای شما پیک می فرستیم و شما می توانید وسیله ی مورد نظر خود را با پیک برای ارسال کنید ، همکاران ما در نمایندگی تعمیرات سونی در اسرع وقت وسیله ی مورد نظر شما را تعمیر می نمایند و پس از ان برایتان می فرستند . اگر هم دوست داشتید می توانید به صورت حضوری هم به نمایندگی تشریف بیاورید و از ما بخواهید تا وسیله ی مورد نظر شما را تعمیر نماییم .

دوریبن های  عکاسی سونی

امروزه افراد بسیاری به خصوص جوانان از دوربین های حرفه ای و درجه بالا برای کار خود استفاده می کنند . دوربین های عکاسی سونی یکی از بهترین و پرکارترین دوربین ها در بازار کار می باشد و اکثر افرادی که کیفیت دوربین برایشان مهم اس از دوربین های عکاسی سونی استفاده می کنند . این روزها بیشتر از روزگاران قبل رشته ی عکاسی در دانشگاه ها مطرح شده است و طرفدران خاص خود را دارد . دانشجویان و حتی دانش اموزان بسیاری در هنرستان ها در این زمینه فعالیت می کنند و با پشتکار بالا کار خود را ادامه می دهند . شرکت سونی به منظور ارتقا تولیدات خود دوربین های عکاسی جدیدی را طراحی کرده است که عکس هایی با کیفیت عالی و بی نظیر را نمایش می دهند . دوربین های دیجیتال یکی از بهترین های سونی می باشد که طرفداران بسیاری دارد . افراد بسیاری برای بالا بردن کیفیت کار خود از این دوربین ها استفاده می کنند . بعد از دانشجویان رشته ی عکاسی می توانیم به اتلیه ها اشاره نماییم که برای ارتقا کار خود برای دستگاه هایی که خریداری می کنند هزینه های بالایی پرداخت می نمایند و در این زمینه برای شغل خود سرمایه گذاری می کنند . بسیاری از عروس و دامادهایی که برای داشتن عکس و فیلم عروسی مراجعه می کنند دلشان می خواهد تا عکس های ان ها با کیفیت بالایی باشد و صاحبان اتلیه بهترین دستگاه ها را برای کار خود انتخاب می نمایند . شرکت سونی هرساله دوربین های عکاسی جدیدتر و با امکانات بیشتر را به بازار وارد می کند و قطعاتی که در این دوربین ها به کار می برد جزو برترین قطعات هستند و دارای عمر طولانی می باشند . شما عزیزی که در حال مطالعه ی این صفحه از سایت می باشید این را بدانید که اگر صاحب دوربین عکاسی سونی هستید ، اگر دستگاهتان دچار مشکل و یا نقصی شده است می توانید به نمایندگی تعمیرات دوربین های عکاسی  سونی مراجعه کنید و تعمیر دستگاه دوربین عکاسی خود را از ما بخواهید . همکاران ما در نمایندگی با درایت کافی و تجربه فراوان می توانند به تعمیر همه ی محصولات سونی بپردازند .