میدان جمهوری - خیابان جمهوری ساختمان آلومینیوم پلاک 425 شنبه الی چهارشنبه 18 - 9 پنج شنبه 15 - 9 66728819 ( خط ویژه )
شماره تلفن : 66728819

وظایف نمایندگی سونی

نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی سونی در قبال مشتریان خود و مصرف کنندگان سونی این وظیفه را دارد که وقتی یکی از این مصرف کنندگان برای تعمیر وسیله ی خود به ان ها رجوع می کند با تمام همت و تلاش نقص را برای مشتری خود رفع نمایند و اجازه ندهند که مشتری با نا امیدی و دست خالی از شرکت خارج شود .

معرفی سونی

شرکت سونی امروزه در بازار کار و تجارت رونق زیادی پیدا کرده است و بسیاری از مردم برای انجام کارهای خود و راه اندازی شرکت و یا موسسه از دستگاه های سونی مانند لپ تاب ، پروژکتور ، سینمای خانگی و امثال این ها استفاده می کنند . بسیاری از افراد برای منزل خود و یا جهیزیه شان سینمای خانگی سونی را خریداری می کنند ، تلویزیون های سینمای خانگی یکی از بهترین نمایشگرها در ایران شناخته شده است و مورد استفاده ی بسیاری از افراد قرار گرفته است . برای انکه بتوانید هرچه بیشتر با محصولات سونی اشنا شوید می توانید همه ی تولیدات ان را در سایت مشاهده نمایید و شناخت کامل را در مورد محصولات این کمپانی بدست اورید . ما در این نمایندگی گردهم امده ایم تا بسیاری از مشکلاتی را که روزانه برای افراد پیش می اید را برطرف نماییم . همه ی افرادی که در نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی سونی فعالیت می کنند دارای تجربه طولانی و با سابقه ای هستند ، علاوه بر این موضوع همکاران ما در نمایندگی سونی علم بالایی در این زمینه دارند و اگر می خواهند وسیله ی مورد نظر شما را تعمیر نمایند مطمئن باشید که به احتمال خیلی زیاد ان وسیله را صحیح و سالم به شما تحویل خواهند داد . افراد کاربلد و مجرب کار خود را می توانند با کیفیت بالا به ثمر برسانند که در نمایندگی سونی ما همه ی پرسنل خود را از میان اینگونه افراد انتخاب نموده ایم . اگر وسیله ای در منزل خود دارید که جزو تولیدات تولیدات شرکت سونی می باشد می توانید با یک تماس تلفنی و یا مراجعه ی حضوری به شرکت ما وسیله ی خود را به راحتی تعمیر نمایید .

توضیحات  سینمای خانگی

سینمای خانگی از همان بدو ورود خود به بازار مورد استفاده ی اکثر افراد قرار گرفت و توانست در بسیاری از منازل کاربرد بالایی داشته باشد . سینمای خانگی سونی یکی از پرطرفدار ترین تلویزیون ها در میان سایر شرکت ها می باشد . امروزه بیشتر مراجعه کنندگان به فروشنده های لوازم خانگی و یا صوتی تصویری سراغ از محصولات سونی به خصوص سینمای خانگی سونی میگیرند . ما در نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی سونی مراجعه کننده برای تعمیرات سینمای خانگی بسیار داریم و این افراد از ادارات و موسسات و یا از منازل خود وسیله را برای ما می اورند و ما برای ان ها در اسرع وقت تعمیر می نماییم . سینمای خانگی سونی با باندهای پر قدرتی که دارد می تواند صدای بلند موزیک را تا کیلومترها فاصله به گوش برساند زیرا این باندها با کیفیت بسیار بالا طراحی شده اند .

در اینجا یکی از سینماهای خانگی جدید را برایتان معرفی می نماییم تا با محصولات سونی بیشتر اشنا شوید .

سینمای خانگی سونی مدل BDV-E6100 :

سینمای خانگی فوق یکی از قدرتمند ترین وسیه های موجود در بازار می باشد . با طراحی اسپیکرهای زیبا در کنار ان می توانیم صحنه ای لذت بخش را از این نمایشگر دید . این نوع سینمای خانگی قادر به پخش کردن دیسک های بلوری می باشد و همچنین این قدرت را دارد که فیلم های سه بعدی را پخش نماید . این مجموعه قادر است صدایی ۱/۵ کانال را تولید نماید که این صدا توسط پنج اسپیکر و یک ساب ووفر تولید می شود . نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی سونی قادر است به روز ترین و جدید ترین دستگاه های سونی را هم تعمیر نماید .