میدان جمهوری - خیابان جمهوری ساختمان آلومینیوم پلاک 425 شنبه الی چهارشنبه 18 - 9 پنج شنبه 15 - 9 66728819 ( خط ویژه )
شماره تلفن : 66728819

تعمیرات پروژکتور سونی در نمایندگی رسمی 

نمایندگی تعمیرات پروژکتور سونی که می خواهیم در این جا در مورد ان توضیح دهیم ان است که این نمایندگی با تعمیرات محصولات شرکت سونی توانسته است بسیاری از این محصولات را تعمیرش را به ثمر برساند و جایگاه بالایی در بین مردم کسب کند .

ما در این نمایندگی برای مشتریانی خدمات عرضه می کنیم که از محصولات سونی استفاده کرده باشند و بخواهند پس از مدتی استفاده برای رفع مشکل وسیله ی خود از جمله تعمیرات پروژکتورهای سونی اقدام نمایند .

پروژکتور وسیله ایست که اکثرا در همایش ها و کنفرانس ها و یا در مدارس و دانشگاه ها مصرف بالایی دارد و بیشتر این اماکن از پروژکتورهای سونی برای انجام کارهای خود استفاده می نمایند . نمایدگی تعمیرات سونی

تعمیرات پرژکتور سونی

نحوه ارتباط با ما برای تعمیرات

امروزه این وسیله ان هم تولید شرکت سونی در بازارهای داخل کشور بسیار به فروش می رسد و طرفداران زیادی دارد .

کسانی که این محصول را خریداری می کنند اگر پس از مصرف در وسیله ی خود مشکلی به وجود امد می توانند در اولین فرصت با یک تماس تلفنی ، نمایندگی تعمیرات پروژکتور سونی را از خرابی وسیله خود اگاه سازند.

پس از آن اگر با تلفن مشکلشان بر طرف نشد می توانند از همکاران ما بخواهند تا برایشان پیک ارسال نمایند و محصول خود را با پیک برای ما بفرستندواحد تعمیرات تلوزیون سونی

ما در اسرع وقت وسیله ی شما را تعمیر می نماییم و پس تعمیر محصول شما را با پیک برایتان ارسال می کنیم .

این راهی است برای شما عزیزان که نمی خواهید در ترافیک و شلوغی شهر معطل شوید و اگر برایتان دشوار بود که خودتان به نمایندگی بروید می توانید به صورت حضوری مراجعه کنید و از ما و مسئولانمان بخواهید که وسیله ی مورد نظرتان را که تولید شرکت سونی می باشد برایتان تعمیر نمایند .

شرکت سونی نمایندگی های زیادی در کشور دارد و ما یکی از هزاران نمایندگی هستیم که در شهر تهران می توانیم تعمیرات همه ی وسایل های سونی را انجام دهیم . اطلاعات از تعمیرات لپ تاپ سونی در نمایندگی های مجاز.

معرفی پروژکتور های سونی

دستگاه (MP-CL1) ساخت شرکت سونی می باشد . این نوع دستگاه همه نوع فایل را در لپ تاب ، تبلت یا گوشی موبایل پشتیبانی می کند و می تواند پخش کند .

از این پروژکتور اساتید دانشگاه ها و دانش اموزان و اموزگاران برای سخنرانی ها و ارائه های اموزشی خود می توانند استفاده کنند .

(MP-CL1) از تکنولوژی (LASER PROJECTION) برای پخش تصاویر در کنتر است . قدرت تابش ان برابر ۳۲ لومن است و تصاویر را می توانید بر صفحه ای به بزرگی ۴۰ اینچ پخش کنید که در این صورت پروژکتور را باید حداکثر در فاصله ی ۱۱۵ سانتی متری صفحه نمایش قرار دهید .تعمیرات تبلت سونی

باتری که این دستگاه در داخلش دارد دارای ظرفیت ۳۴۰۰ میلی امپر ساعت تا ۱۲۰ دقیقه پخش را پشتیبانی می کند . پروژکتور MP-CL1 اندازه ی بسیار کوچکی دارد و همانند IPHON 6S PLUS  در دستان شما قرار می گیرد ، تنها تفاوت ان دو این است که MP-CL1 ضخامتش کمی بیشتر است و به قدری کوچک می باشد که می توانید ان را در جیب لباس خود قرار دهید .

این دستگاه همانند دیگر دستگاه های لیزری نیاز به فوکوس ندارد و فقط کافیست ان را به سمت پرده یا دیواری که می خواهید تصاویر را بر روی ان نمایش دهید نشانه بگیرید بدون هیچ گونه معطلی تصاویر بر روی پرده نمایش داده می شوند .واحد تعمیرات مانیتور

این پروژکتور در حین کار گرم نمی شود و نیازی به دستگاه های خنک کننده ندارد . ما در نمایندگی تعمیرات پروژکتور سونی از محصولات سونی پشتیبانی می کنیم و این را وظیفه ی خود می دانیم که اگر کسی جزو مصرف کنندگان سونی باشد سعی بر این داریم که وسیله ای را که دارای اشکال است به بهترین شکل ممکن برای ان فرد تعمیر نماییم .

وب سایت رسمی سونی